Een lipliner, een zeer ondergewaardeerd beauty-product. In dit artikel review ik 5 lipliners van Essence. Hele budget-opties dus. Benieuwd wat ik van deze Essence Lipliners vind? Lees dan verder.
Dit zijn de kleuren die ik ga reviewen. Ik geloof dat Essence in totaal 8 kleuren in het assortiment heeft. Ik review de volgende 5:
- 05 – Soft Berry
- 07 – Cute Pink
- 10 – Femme Fatale
- 11 – In The Nude
- 12 – Wish Me A Rose
Dit zijn de swatches op mijn arm. De volgorde van de swatches is in dezelfde volgorde als de potloodjes op de foto liggen. ‘Soft Berry’ onderaan en ‘Wish Me A Rose’ bovenaan.
12 – Wish Me A Rose
Een prachtige, lichtroze kleur. Een lieflijk kleurtje.
11 – In The Nude
Een prima nude-kleurtje.
10 – Femme Fatale
Dit is echt een knalrode, krachtig gepigmenteerde kleur met een koele ondertoon. Prachtig, echt ik houd ervan!!
07 – Cute Pink
De naam zegt het al. Dit is echt een heerlijk, schattig, zoetig roze kleurtje.
05 – Soft Berry
Wauw, deze kleur is toch donkerder dan ik verwachtte. ‘Soft’ is misschien niet echt de goede woordkeuze maar ‘Berry’ is zeker op zijn plaats. Een diepe ‘berry’ kleur.
De Essence Lipliners hebben mij echt enorm verrast. De kleuren zijn gevarieerd, enorm gepigmenteerd en blijven goed zitten. Ze voelen fijn aan op de lippen en drogen de lippen niet uit. Ze zijn enorm mat en hebben eigenlijk niet eens meer een lipstick nodig. Je kunt deze Essence Lipliners prima zonder lipstick dragen.
De houdbaarheid van de Essence Lipliners is ongeveer 4 uur. De ene kleur slijt wel iets sneller dan de ander, maar dat is altijd wel zo. Om een echt ‘longlasting’ effect te bereiken is het wel aan te raden de combinatie van lipliner en lipstick te gebruiken.
Deze Essence Lipliners kosten (ja echt!!) €0,99 en zijn te verkrijgen bij o.a. Trekpleister en Kruidvat.
Gebruik jij vaak een lipliner?
Liefs Lindsey
Volg je mij al op Instagram & Bloglovin’?
Wat een mooie kleurtjes! Binnenkort ga ik ook maar eens kijken bij het kruidvat hihi?
Ik ben dol op lipliners en vooral die van Essence! Vaak vind ik een lippenstift bij mezelf too much voor doordeweeks, maar ik wil toch vaak wat op m’n lippen hebben en een lipliner is dan de perfecte oplossing 🙂 x
Oh daar is lipliner inderdaad ook erg geschikt voor! Goed idee!
Femme Fatale is werkelijk verrassend mooi en vooral voor die prijs.
Ik vind ze erg mooi, ik draag eigenlijk nooit lipliner. Wil ik wel eens gaan doen, en wat goedkoop zeg wow!
http://www.LanaDrama.nl
Scheelt echt veel, je lipstick blijft er echt veel beter en mooier door zitten! Zeker het proberen waard voor €0,99
Ik vind de lipliners van essence erg fijn en dat voor 0,99€!!
X ze staan je trouwens allemaal erg mooi :)!
Ja fijn he! Dankjewel x
Ik heb wish me a rose en in the nude. Ik vind de kleuren ook heel erg mooi, gauw maar weer voor andere kleurtjes kijken!
Femme Fatale staat je prachtig! Ik heb ook een paar lipliners van Essence. Regelmatig draag ik er een gloss overheen voor wat meer glans.
Dankjewel! Ja kan inderdaad ook. Goed idee!