Op vakantie met een dreumes in Europa

Op vakantie met een dreumes in Europa

Zoals jullie wel weten zijn mijn vriend en ik trotse ouders van ons zoontje Thijs. Hij is inmiddels al 14 maanden oud, jeeeetje! Time flies, maar echt! Wij zijn dol op vakanties en gaan er dan ook lekker op uit met onze dreumes. Waar we vroeger spontaan een verre reis boekten of met een backpack op pad gingen, zoeken we nu vooral naar comfort, rust én kindvriendelijkheid. Een caravan of camper is nu nog niets voor ons, maar een vakantiehuisje, chalet of stacaravan? Dat blijkt dé perfecte middenweg.

Vakantie in Europa met een kleintje

Met een dreumes op reis gaan is echt anders dan alleen of met z’n tweeën. Je moet rekening houden met slaapjes, voeding, speeltijd en niet te vergeten: een veilige omgeving. Begrijp me niet verkeerd, het is anders en vooral heel veel leuker. Ik geniet er enorm van om met Thijs op pad te zijn. Zo leuk om Europa nu als gezin verder te ontdekken.

Dit doen wij het liefst op een rustige en comfortabele manier. Geen drukke hotels of onpersoonlijke accommodaties, maar juist een eigen plekje in de natuur, aan zee of bij een charmant dorpje.

Een chalet of stacaravan biedt alles wat we nodig hebben: genoeg ruimte, een keuken om zelf eten klaar te maken en vaak een fijne veranda of tuin waar ons zoontje veilig kan spelen. Vaak zijn er meerdere slaapkamers en een aparte woonkamer en keuken waardoor je kleintje dus ook echt zijn eigen slaapkamer heeft. Geloof me, als ouders is dat echt heel fijn! Een eigen keukentje voor een fruithapje of avondmaaltijd, echt geen overbodige luxe. Op een hotelkamer ga je dit natuurlijk allemaal niet vinden en dat is vrij oncomfortabel en behelpen.

De Bergjes: specialist in chalets en stacaravans

Het is nu nog te vroeg maar hoe leuk zou het zijn om ooit een eigen chalet of stacaravan te hebben? Wellicht in Nederland of op een andere plek in Europa? Het lijkt me zo leuk dat Thijs zich dat dan later herinnert. “Vroeger ging ik altijd met papa en mama naar…” en dat hij dan ergens anders ook een plekje heeft waar hij zich helemaal thuis voelt en misschien ieder jaar wel dezelfde vriendjes of vriendinnetjes ziet. Zo cute! 

Ik heb stiekem al even zitten zoeken en stuitte op De Bergjes, de grootste aanbieder van chalets en stacaravans in Europa. Of je nu kiest voor een gloednieuwe stacaravan of een nette stacaravan occasion, de mogelijkheden zijn eindeloos. Denk aan luxe modellen met airco, aparte slaapkamers, en zelfs wasmachines. Alles om het verblijf met een jong kind zo comfortabel mogelijk te maken. Super leuk toch?

Samengevat…

Vakantie met een dreumes hoeft absoluut niet ingewikkeld of stressvol te zijn. Met een fijne stacaravan of chalet in Europa combineer je comfort, vrijheid en kindvriendelijkheid. Geen gesjouw met kampeerspullen of improviseren in kleine hotelkamers, maar gewoon een eigen plekje waar je als gezin écht tot rust kunt komen.

Ik ben benieuwd, wat zijn jouw vakantieplannen deze zomer? 

Pin this image on Pinterest

Volg je mij al op Instagram & Bloglovin’?

Delen:
Sale 2025Sale 2025